Home ShowBiz Adelina Tahiri prezanton nënën. Vërteton shprehjen “Më e mirë e ëma se e bija”
Adelina Tahiri prezanton nënën. Vërteton shprehjen “Më e mirë e ëma se e bija”
0

Adelina Tahiri prezanton nënën. Vërteton shprehjen “Më e mirë e ëma se e bija”

0
0

Sidomos gjatë kësaj periudhe të shtatzanisë Adelina Tahiri është padyshim një nga këngëtaret më të komentuara në media. Së shpejti ajo do të sjellë në jetë një djalë pasi pritjes së ëmbël po i vjen fundi dhe pak ditë më parë së bashku me Markov, Adelina bëri një set fotografik. Bashkëshorti i saj shfaqej me duart tek barku i rrumbullakosur ndërsa Adelina me mbathje dhe kanotjere.

Pas fotos me bashkëshortin, këngëtarja ka vendosur të postojë edhe një foto të dy njerëzve të saj më të dashur, mamit dhe vëllait. Nuk ka si të mos bie në sy ngjashmëria që ka Adelina me mamin e saj nga e cila siç duket rrjedh edhe bukuria e saj.

❤️ Mami ❤️ @edmondtairi ❤️

A post shared by AdelinaTahiri (@adelina_tahiri1) on

Link: https://www.instagram.com/p/Bj7TRnPl3Vf/?taken-by=adelina_tahiri1

34168350_425522561251705_7352574910822088704_n(1)

Link: https://www.instagram.com/p/BjuzvRsFc0J/?taken-by=adelina_tahiri1

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/BjpPoG4FXU1/?taken-by=adelina_tahiri1