Home ShowBiz Sara urim special për Ledionin: “Unë festoj ekzistencën tënde çdo ditë!…”
Sara urim special për Ledionin: “Unë festoj ekzistencën tënde çdo ditë!…”
0

Sara urim special për Ledionin: “Unë festoj ekzistencën tënde çdo ditë!…”

0
0

Ledion Liço sot ka ditëlindjen dhe sigurisht nuk kishte si të mungonte urimi i bashkëshortes së moderatorit të njohur.

Sara Hoxha teksa postoi një foto krah Ledionit, shkruan: “Gëzuar ditëlindjen një babai të mrekullueshëm dhe një partneri akoma më të mrekullueshëm se aq. Unë festoj ekzistencën tënde çdo ditë! Mezi pres të kaloj pjesën tjetër të jetës time krah teje”

Të menjëhershme kanë qenë reagimet e ndjekësve të cilët kanë uruar Ledionin dhe kanë shprehur konsideratën për çiftin.

Ndërkohë, Sara dhe Ledioni priten të kurorëzojnë dashurinë e tyre këtë verë në një dasmë të madhe në Itali.

Link: https://www.instagram.com/p/Bj9n1JLHMXC/?taken-by=sarahoxhaaa

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/BiOWXuSnOHu/?taken-by=sarahoxhaaa