Home ShowBiz Pak ditë pas ditëlindjes, Arditi Gjebrea, befasohet nga një dhuratë
Pak ditë pas ditëlindjes, Arditi Gjebrea, befasohet nga një dhuratë
0

Pak ditë pas ditëlindjes, Arditi Gjebrea, befasohet nga një dhuratë

0
0

Më mirë vonë sesa kurrë! Vetëm pak ditë nga ditëlindja e tij moderatori dhe këngëtari Ardit Gjebrea  ka marre një dhuratë të veçantë nga një fanse.

Duke qenë se Arditi është shumë i lidhur me vajzën e tij të vogël Anna, vajza e cila ka pasion pikturën,  i ka dhuruan një portret ku ka dalë bashkë me Annën.

“Nuk e ka profesion, por pasion! Faleminderit”, ka shkruar Arditi në fotografinë ku ka dalë me fansen e tij.

Nuk e ka profesion, por pasion! @portrete.elena.shiba faleminderit 😍

A post shared by ardit gjebrea (@arditgjebrea) on

Link: https://www.instagram.com/p/Bj68e_NhwWg/?taken-by=arditgjebrea

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/BeTD5fFBhT-/?taken-by=arditgjebrea