Home ShowBiz Stresi befason fansat, si asnjëherë më parë vjen me këngë patriotike
Stresi befason fansat, si asnjëherë më parë vjen me këngë patriotike
0

Stresi befason fansat, si asnjëherë më parë vjen me këngë patriotike

0
0

Reperi i mirnjohur Stresi ka bërë një lajmërim me rëndësi për fansat e tij.

Me anë të një postimi në Instagram ai kërkon falje që nuk ka mundur të sjell projekte deri më tani por që është duke punuar me intensitet.

“Ju njoftoj dhe kerkoj ndjese per vonesat e projekteve te mia por besomni me mire vone se sa kurre . Hera e pare qe kendoj nje kenge patriotike Ne Jeten time dhe kemi vendosur Kengen E fatime Sokolit Te vjetren me titullin : Me Krah Shqipe Nga Tropoja Ty Ket Kong Kosove Ta Knova Ne Bashkpunim me ? Suprizeee . Dmth do ta kthejm ne versionin modern !!! Gjithashtu ju njoftoj se Kenga Gun Shot Del ket Muaj. Ft @anestezioni Super Super Hit Stresi is back . Ju faleminderit👊💨“, shkruan ai.

Link: https://www.instagram.com/p/BlSzmpmnPCV/?taken-by=stresi

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/Bgw1ZwVBlCv/?taken-by=stresi