Home ShowBiz Pas pushimeve në Mikonos, Anxhela Martini shfaqet më në formë se kurrë në Kapri
Pas pushimeve në Mikonos, Anxhela Martini shfaqet më në formë se kurrë në Kapri
0

Pas pushimeve në Mikonos, Anxhela Martini shfaqet më në formë se kurrë në Kapri

0
0

Modelja shqiptare, Anxhela Martini, pas Mikonos, ka ndryshuar destinacion. Këtë herë, modelja ka zgjedhur si vend pushimi, Kaprin e Italisë.

Përmes disa fotove mbi jahtin luksoz, Anxhela pozon me një palë bikini të bardha, duke shijuar kështu edhe pushimet në Itali.

Bukuroshja shqiptare, ka postuar foto dhe video të shumta në rrjetet sociale, ku ajo dhe i shoqi duken teksa shijojnë pushimet mesdhetare.

Hello Capri!😎

A post shared by Angela Martini 🌙 (@angela_martini) on

Link: https://www.instagram.com/p/Bmk6uqrH2dV/?taken-by=angela_martini

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/Blx5Mben3i_/?taken-by=angela_martini