Home ShowBiz ‘Kemi ra n’kanal, na ka hy’ gozhda’ Gangsterja e Elbasanit në telashe të mëdha
‘Kemi ra n’kanal, na ka hy’ gozhda’ Gangsterja e Elbasanit në telashe të mëdha
0

‘Kemi ra n’kanal, na ka hy’ gozhda’ Gangsterja e Elbasanit në telashe të mëdha

0
0

Mbrëmjen e shkuar, ‘Miss Universi 2018’ Trejsi Sejdini është futur në telashe të mëdha. Ajo ka postuar një foto ku shprehet se i ka hyrë gozhda dhe i ka çarë gomën e makinës.

Në publik ajo njihet si ‘gangsterja e Elbasanit’, dhe mesa duket nuk qëndron dot larg telasheve. Bukuroshja që fitoi kurorën e “Miss Univers 2018”, ka kërkuar ndihmë mbrëmjen e kaluar pasi është gjendur në një situatë të keqe.

Bukuroshes i është çarë goma e makinës dhe ngjarjen e ka treguar me anë të një postimi në Instastory. “Na ka hy gozhda or tajj, na ka ça gomën or taj kena hup kena ra kanal,”- gjithsesi këto janë probleme të zgjidhshme.

Link: https://www.instagram.com/trejsisejdini/

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/trejsisejdini/