Home ShowBiz Ermal Mamaqi publikon një foto të ëmbël me vajzën: “Sia me bishtalec”
Ermal Mamaqi publikon një foto të ëmbël me vajzën: “Sia me bishtalec”
0

Ermal Mamaqi publikon një foto të ëmbël me vajzën: “Sia me bishtalec”

0
0

Çifti i njohur i showbizz-it shqitar Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi u bënë prindër për herë të dytë në mars të këtij viti . Ami solli në jetë një vajzë, të cilën e pagëzuan me emrin Sia.

Çifti publikoi vetëm një foto të vajzës së sapolinmdur dhe pas atij momenti ata janë munduar ta ruajnë në maksimum privatësinë e vogëlushes, duke postuar pa i treguar fytyrën.

Ndërkohë së fundmi Ermali ka publikuar një tjetër foto. ‘Sia me bishtalec’, shkruan ai ndërsa nga Sia shohim vetëm bishtalecin, pasi ai është kujdesur që fytyra e vajzës të mos duket.

-640-0-5bba73d0abe50

Link: https://www.instagram.com/ermalmamaqiofficial/

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/amardatoska/