Home ShowBiz “I troket dashuria në derë”, Bora Zemani publikon foton domethënëse
“I troket dashuria në derë”, Bora Zemani publikon foton domethënëse
0

“I troket dashuria në derë”, Bora Zemani publikon foton domethënëse

0
0

Bora Zemani u bë kryefjala e mediave rozë për disa kohë, pasi ndarja e saj nga partneri Vin Veli u mediatizuar në çdo detaj.

Por duket se moderatorja e njohur, e ka lënë pas të shkuarën e saj, dhe tashmë është bërë pjesë e një shfaqje televizive ku në krah do të ketë Ardit Gjebrean.

Por përveç ekranit, Bora është mjaftë aktive edhe në rrjetet sociale, ku së fundmi ka shpërndarë një foto interesante në “InstaStory”.

Bëhet fjalë një letër ku shkruhet fjala “Dashuri”. Ky mesazh duket se e ka gëzuar pafund moderatoren dhe nuk ka hezituar ta bëjë publik.

363948

Link: https://www.instagram.com/borazemani/

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/BlJSDr_h9xK/?taken-by=borazemani