Home ShowBiz Nuk do ta njihni, Albërie Hadërgjonaj ndryshon tërësisht pamje
Nuk do ta njihni, Albërie Hadërgjonaj ndryshon tërësisht pamje
0

Nuk do ta njihni, Albërie Hadërgjonaj ndryshon tërësisht pamje

0
0

Këngëtarja e njohur shqiptare Albërie Hadërgjonaj, e cila si pakkush ka ditur të jetë pjesë e sukseshme tregut muzikor, ka treguar se vitet për të janë thjesht një numër, dhe se ajo është përherë në formë.

Ajo i kushton një rëndësie të veçantë paraqitjes së saj të jashtme, ndërsa ka treguar më herët se për t’u ndjerë e bukur ka kryer disa operacione plastike.

Por foto e saj e fundit ngritën dyshime, nëse këngëtarja ka realizuar ndonjë ndërhyrje tjetër plastike apo ky ndryshim vjen falë makijazhit.

Albërie Hadërgjonaj publikoi në Instagram një foto, ku shfaqet në një nga lokalet e Manhattan e veshur e gjitha me të bardha.

Përshtypje të bën pamja e saj më e rinuar dhe nuk dimë se cila është arsyeja e këtij ndryshimi.

Link: https://www.instagram.com/p/BoyGfrnl4Pt/?taken-by=alberije_hadergjonaj

View this post on Instagram

White is my life 🙏

A post shared by Alberie Hadërgjonaj (@alberije_hadergjonaj) on

Link: https://www.instagram.com/p/BoxrTJBFgda/?taken-by=alberije_hadergjonaj

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/BjSa0IPHrfs/?taken-by=alberije_hadergjonaj