Home ShowBiz Vetëm me mbathje dhe pa reçipeta, Dua Lipa i futet në shtrat moderatorit të njohur
Vetëm me mbathje dhe pa reçipeta, Dua Lipa i futet në shtrat moderatorit të njohur
0

Vetëm me mbathje dhe pa reçipeta, Dua Lipa i futet në shtrat moderatorit të njohur

0
0

Për këngëtaren e famshme me origjinë shqiptare, Dua Lipa shumë meshkuj çfarë nuk do jepnin për një shans, që ajo të shkonte në shtëpitë e tyre dhe për më tepër gjysmë e zhveshur.

E mesa duket, moderatori i njohur, Jimmy Kimmel, ka jetuar ëndrrën e shumë meshkujve, pasi këngëtarja e famshme, hyri papritur në shtëpinë e tij bashkë me kërcimtaret e saj për t’i bërë një surprizë.

Në bashkëpunim me gruan e Jimmyt, Dua hyri natën vonë dhe filloi të kërcente në dhomën e moderatorit, e veshur me mbathje dhe një bluzë pa reçipeta, duke e zgjuar atë nga gjumi. E gjithë skena ka qenë mjaft qesharake, siç keni mundësi ta shihni.

Link: https://www.youtube.com/watch?time_continue=120&v=Z26QVooD-Ic

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/BoxKVuJl1_-/?taken-by=dualipa