Home ShowBiz “Kur do fejohemi ne” Rezart Veleshnja “propozon” moderatoren e njohur
“Kur do fejohemi ne” Rezart Veleshnja “propozon” moderatoren e njohur
0

“Kur do fejohemi ne” Rezart Veleshnja “propozon” moderatoren e njohur

0
0

Pas ndarjes nga e fejuara e tij e parë dhe historive të përfolura të dashurisë, aktori i Portokallisë, Rezart Veleshja mesa duket ka vendosur  më në fund për partneren që do të ketë në krah. Përmes një fotoje në instagram ai i propozon live moderatores së Top Channel, Ori Nebijaj.

“Kur do fejohemi ne?”, shkruan ai, teksa shfaqet mjaft serioz në krah me Orit.

2018-10-11 14_01_52-@rezart.veleshnja • Instagram photos and videos

Link: https://www.instagram.com/p/BoyoqVwhi_P/?taken-by=rezart.veleshnja

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/BlP62bohct1/?taken-by=rezart.veleshnja