Home ShowBiz Është ndarë nga Stresi? Kjo foto e Keisit flet qartë
Është ndarë nga Stresi? Kjo foto e Keisit flet qartë
0

Është ndarë nga Stresi? Kjo foto e Keisit flet qartë

0
0

Reperi i njohur Stresi dhe e fejuara Kejsi ia dolën të ishin bashkë edhe pas shumë ulje-ndritjesh në raportin mes tyre.

Madje çifti së fundmi ka kurorëzuar dashurinë e tyre në martesë.
Dyshja kaloi pushimet verore në jugun e Shqipërisë, por largimi i Keisit drejt Kanadasë dhe fakti që dyshja ka javë që nuk bën asnjë publikim për njëri-tjetrin. Ky fakt ka ngritur dyshime se mes tyre mund të ketë ndodhur diçka.
Prej kohësh ata kanë fshirë çdo foto ku shfaqeshin së bashku, duke bërë kështu që të flitej edhe më tej për krisje mes tyre. Por një postim i fundit i Keisit na i ka shuar të gjitha dyshimet.
Ajo ka publikuar në “Instastory” foton e vjehrrit, babait të Stresit, dhe kjo nuk është hera e parë që ajo publikon një foto të Sali Lushajt, të cilin e quan “krenari”.

keisi

keisi (1)

Link: https://www.instagram.com/bkc___/

Link: https://www.youtube.com/watch?v=mqP5i5MmiAo

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/Blr2QkMhOsE/?taken-by=bkc___