Home ShowBiz Ardit Gjebrea bashkon baba e bijë, pas 7 vitesh
Ardit Gjebrea bashkon baba e bijë, pas 7 vitesh
0

Ardit Gjebrea bashkon baba e bijë, pas 7 vitesh

0
0

Në Pallatin e Kongreseve, mbrëmjen e djeshme u mbajt nnata e dytë e edicionit të 20-të të ‘Këngës Magjike’.

Mirëpo, ‘Ka një mesazh për ty’ nuk ka munguar edhe në skenën e festivalit. Ardit Gjebrea surprizoi mbrëmë një familje.

Një person nga publiku tregoi se e bija jeton larg dhe nuk e ka parë prej 7 vitesh. Ai nuk e dinte që Arditi ia kishte sjellë, të bijën në skenë. Familja u takua me shumë emocione dhe u prezantuan me nipin.

-640-0-5c09a5477dba4

-640-0-5c09a5488ff69

Foto: ©TvKlan

Burimi i fotos kryesore: https://www.facebook.com/ArditGjebreaFaqjaZyrtare/photos/a.453249864804/10154095458634805/?type=1&theater