Home ShowBiz Stresi përlot me dedikimin për nënën: “Me shpirt më ke gjithmonë pranë…”
Stresi përlot me dedikimin për nënën: “Me shpirt më ke gjithmonë pranë…”
0

Stresi përlot me dedikimin për nënën: “Me shpirt më ke gjithmonë pranë…”

0
0

Edhe pse mori pjesë në festivalin ‘Kënga Magjike’ me këngën ‘Të du mom’ reperi i njohur Stresi gjendet ende në burg dhe rrugëtimi për në gjysmëfinale është pamundësuar.

Ditën e sotme e ëma e tij ka ditëlindjen dhe reperi i ka dedikuar fjalë shumë prekëse në postim e tij të fundit në Instagram.

’E shtrenjta ime mom gëzuar ditëlindjen!! Megjithëse nuk jam fizikisht pranë teje sot me shpirt më ke gjithmonë pranë, ti e di që je dashruia më e madhe që unë kam’ shkruan Stresi në postimin e këngës së tij.

Link: https://www.instagram.com/p/BrEE7JahRcT/

Link: https://www.youtube.com/watch?v=lljTC76VsPM

Burimi i fotos kryesore: ©Tv Klan