Home ShowBiz “Çika çika” më e klikuara e vitit 2018, por ç’thotë Xhensila për këtë sukses?
“Çika çika” më e klikuara e vitit 2018, por ç’thotë Xhensila për këtë sukses?
0

“Çika çika” më e klikuara e vitit 2018, por ç’thotë Xhensila për këtë sukses?

0
0

Një nga personazhet më të lakuar mediatikisht dhe më të përfolur vitin e fundit, vijon të gjenerojë ende lajme e të marrë vëmendje.

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj ishte e ftuar në një intervistë për edicionin festiv të emisionit “Mirage”.

Gjatë intervistës Xhensila ka folur rreth shtatzënisë dhe ndjenjës së të qenit nënë.

Ndër të tjera, ajo ka folur edhe për suksesin e këngës “Çika çika”, në duet me Ardian Bujupin, që u bë projekti më i klikuar ivitit që lamë pas.

Ajo shprehet mjaft mirënjohëse ndaj Bujupit dhe sidomos për faktin se ai qe mjaft i kuptueshëm ndaj gjendjes së saj fizike. Duke qenë se asokohe Xhensila qe në pritje të ëmbël.

Link: https://youtu.be/qHXy2ecGiUs?t=105

Video&Foto: https://www.youtube.com/watch?v=0rUOIbD8jB4