Home ShowBiz Demi Rose i vë flakën Tailandës me fotot e saj shumë provokuese
Demi Rose i vë flakën Tailandës me fotot e saj shumë provokuese
0

Demi Rose i vë flakën Tailandës me fotot e saj shumë provokuese

0
0

Demi Rose ka vendosur që të ndryshojë look-un, nga brunet të kthehet një bjonde seksi. E në fakt ky look i ri i rri kaq mirë dhe vë në pah detajet me seksi në pamjen e saj të jashtme.

Mirë që në Tailandë ajo vuri flakën me fotot provokuese por edhe kush ndjek profilin e saj është në një mëndje me ne.

Bjondje ose brune pak rëndësi ka mjafton që Demi të ekspozojë pjesët më intime të trupit të saj dhe do tërheqi vëmëndjen e të gjithëve!

View this post on Instagram

Blondie 💜

A post shared by Demi Rose (@demirosemawby) on

Link: https://www.instagram.com/p/BtjqfjQlWxh/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BtSUD1Gl94E/