Home ShowBiz I lidhur me Bora Zemanin!? Donald Veshaj zbulon “kushtet” që duhet të ketë bashkëshortja e tij
I lidhur me Bora Zemanin!? Donald Veshaj zbulon “kushtet” që duhet të ketë bashkëshortja e tij
0

I lidhur me Bora Zemanin!? Donald Veshaj zbulon “kushtet” që duhet të ketë bashkëshortja e tij

0
0

Aktori i humorit, Donald Veshaj së fundmi është përfolur në mediat rozë për një lidhje dashurie me moderatoren simpatike Bora Zemani.

Megjithëse Bora e ka mohuar të ketë diçka të re në jetën e saj personale, burime për “Panorama Plus” bënë të ditur se çifti janë në një lidhje dhe kanë hapur një kapitull të ri në jetën e tyre.

Aktori i humorit, ishte mbrëmjen e kaluar në emisionin Soirée ku foli për jetën private.

Gjatë bisedës, Donaldi ka treguar edhe “kushtet” që bashkëshortja e tij e ardhshme duhet të ketë… në mënyrë që të marrë unazën.

“Mjafton të jetë… mund të jetë dhe e huaj. Dua një person që të më japë atë që i dhashë! Sot ka ikur kjo pjesa që nga je, nga vjen. Mund të martohesha edhe me një lushnjare”, – u shpreh Donaldi.

Megjithëse Donaldi nuk tregoi asgjë për jetën private, ndërkohë që përflitet se është në një lidhje.

Link dhe burimi i fotos: https://www.youtube.com/watch?v=IDOzbrCNkkw