Home ShowBiz Enca bën bujë në mediat arabe, publikon videon nga emisioni
Enca bën bujë në mediat arabe, publikon videon nga emisioni
0

Enca bën bujë në mediat arabe, publikon videon nga emisioni

0
0

Këngëtarja e njohur Enca, e cila numëron rreth 2 milionë ndjekës në Instagram, ka arritur të fitojë zemrat e shumë fansave edhe jashtë territorit shqiptar.

Siç duket fama e këngëtare ka kaluar dhe kufijtë e vendit, e kryesisht në Lindjen e Mesme.

Këngëtarja ka bërë të ditur në një postim në Instagram se ditën e sotme ka qenë e ftuar në emisionin ‘Rudaë’ i cili është shumë i ndjekur në Irak.

Prononcimi i Encës për mediat e huaja ka aradhur si parantezë për koncertit e madh që do të zhvillojë këngëtarja atje.

Enca ka publikuar një video në Instagram ku shihet teksa po intervistohet nga gazetarët e huaj.

“Ishtë një kënaqësi”, ka shkruar Enca pranë videos.

View this post on Instagram

It was a pleasure 🌹 See you on 17/03 #Kurdistan

A post shared by ENCA (@enca) on

Link: https://www.instagram.com/p/Bu_EjcCgyxA/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BuWqWngA7ke/