Home ShowBiz Pak pas lindjes, Elita Rudi çudit me foton e fundit
Pak pas lindjes, Elita Rudi çudit me foton e fundit
0

Pak pas lindjes, Elita Rudi çudit me foton e fundit

0
0

Çifti i njohur i showbizzit moderatorja Elita Rudi dhe këngëtari Gjiko u bënë prindër për herë të parë të një djali të cilin e pagëzuan me emrin Zëri.

Gjatë kësaj kohe çifti ka publikuar disa herë foto, ku është parë shpesh me të voglin e saj. Por së fundmi Elita na ka habitur me një foto të publikuar, ku shihet në superformë.

Nuk dihet nëse fotoja është realizuar pas lindjes, ose më para, por me sigur këngëtarja do ta zbulojë këtë gjë për fansat.

View this post on Instagram

@norikuka 📸

A post shared by Elita Rudi Gjikolli (@elita.rudi) on

Link: https://www.instagram.com/p/Bu9H00plwd-/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Bt6Iw6zgZxm/