Home ShowBiz “Free Sresi”, tre reperët e njohur sjellin këngën “Shokun se lo 2!”
“Free Sresi”, tre reperët e njohur sjellin këngën “Shokun se lo 2!”
0

“Free Sresi”, tre reperët e njohur sjellin këngën “Shokun se lo 2!”

0
0

“Shokun se lo 2”, është klipi më i ri që do të publikojnë në orën 17:00, Anestezion, One T dhe Zeko.

Projekti muzikor i realizuar në mënyrë të sukseshme nga tre reperët, siç ishte paralajmëruar është realizuar si vazhdim i këngës së parë të Stesit “Shokun se lo”.

Kënga është ritmike hip-hop dhe flet për shoqërinë, ndërkohë që në fokus ka mbështetjen për kolegun e tyre reperin Stresi.

Në videoklipin e realizuar, reperët kanë shpalosur dhe banderolën “Free Stresi”, të cilën e kanë shpërndarë masivisht dhe shumë fansa të Stresit në rrjetet sociale.

“Shqipet e vërteta kanë ta fala nga Stresi…!”-thuhet në një pjesë të tekstit.

Kënga e re pritet që të ketë një sukses dhe të pëlqehet masivisht nga publiku, pasi projketi muzikor po pritet më shumë kuriozitet nga publiku.

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Bu4g6mUhkvw/