Home ShowBiz Si rrallë herë, Poni sapo na zbuloi zërin e djalit të saj duke kënduar
Si rrallë herë, Poni sapo na zbuloi zërin e djalit të saj duke kënduar
0

Si rrallë herë, Poni sapo na zbuloi zërin e djalit të saj duke kënduar

0
0

Këngëtarja e njohur e muzikës popullore Poni, është një nga figurat me të dashura për publikun shqiptar.

Këngëtarja prej vitesh tashmë është nëna e një djali që quhet Frenk.

Poni gjithashtu është shumë aktive në rrjetin social Instagram dhe ditën e somte ajo me anë të një video ka uruar të gjithë ndjekësit e saj për ‘Ditën e Verës’.

Por ajo që tërhoqi më shumë vëmëndje ishte zëri i djalit të saj ku vogëlushi dëgjohet duke kënduar këngën ‘I believe i can fly’.

“Mëngjes vere gëzuar Ditë ne verës” ka shkruar Poni në video.

Link: https://www.instagram.com/stories/poni_officiel/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BrK-mzIHdPA/