Home ShowBiz Afërdita Dreshaj na me prezantoi mamanë e saj dhe na la pa fjalë!
Afërdita Dreshaj na me prezantoi mamanë e saj dhe na la pa fjalë!
0

Afërdita Dreshaj na me prezantoi mamanë e saj dhe na la pa fjalë!

0
0

Modelja Afërdita Dreshaj është shumë aktive në rrjetet socale, ku shpesh herë publikon foto dhe video nga përditshmëria e saj.

Së fundmi Afërdita na ka surprizuar të gjithëve me foton e publikuar në Instastory, ku shfaqet me nënën e saj.

Mamaja e Afërditës duket shumë e kuruar, ndërkohë që ka tipare mjaft tërheqëse. Madje siç mund të shihet, Afërdita ka marrë mjaft nga bukuria e mamasë së saj.

“Më falni! A keni parë mama më të nxehtë?”- shkruan Afërdita në përshkrimin e fotos.

afedri

Link: https://www.instagram.com/stories/aferditadreshaj/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BwLDSMvFMRG/