Home ShowBiz Tayna zbulon si reagon kur dëgjon ‘disset’ e kolegëve
Tayna zbulon si reagon kur dëgjon ‘disset’ e kolegëve
0

Tayna zbulon si reagon kur dëgjon ‘disset’ e kolegëve

0
0

Tayna u bë shumë shpejt një nga këngëtaret më të njohur na tregun muzikor shqiptar, për shkak të stilit të saj të veçante në këndim.

E ftuar ditën e djeshme në emdisionin “E diell”, reperja kosovare foli mbi jetën e saj profesionale por zbuloi edhe disa detaje nga jeta private.

Këngëtarja foli edhe nëse është në një lidhje apo jo, ku nuk ngurroi të përgjigjej ndonëse e shoqëroi dhe me pak doza humori:

“Nuk jam në lidhje se më kanë më kanë “vdekur” ndjenjat” – rrëfeu ajo.

Reperja është përfolur pafundësisht në rrjetet sociale edhe për “diss”-et që kolege të saj bëjnë për të në aspektin profesional. Por si reagon ajo kur i dëgjon?

“Ose jam duke nxjerrë këngët e mia ose ata janë duke nxjerrë këngë për mua, pra gjithçka sillet rreth meje dhe ku ka më mirë”- deklaroi ajo.

Link: https://www.youtube.com/watch?v=RyicnJeroJ4

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Bv1_Zo3AZst/