Home ShowBiz U bë hallë pak ditë më parë, zbulohet dhurata që i ka blerë Morena Taraku nipit
U bë hallë pak ditë më parë, zbulohet dhurata që i ka blerë Morena Taraku nipit
0

U bë hallë pak ditë më parë, zbulohet dhurata që i ka blerë Morena Taraku nipit

0
0

Këngëtarja e njohur Morena Taraku, pak ditë më parë dha lajmin e bukur se është bërë hallë.

“Lumturia është të bëhesh hallë! Mirëserdhe në këtë botë Alk Taraku”- shkruante Morena, teksa i uronte ardhjen në jetë.

Por një hallë si Morena, nuk mund të mos e mbushte nipin me dhurata! Këngëtarja në një postim në Instastory ka zbuluar edhe dhuratat që ka blerë për vogëlushin Alk.

Ajo i ka blerë një medaljon të vogël argjendi me shkronjën A dhe gjithashtu i ka blerë një garderobë më rroba të ngjyrave dhe modeleve të ndryshme.

morena

morenaa

Link: https://www.instagram.com/stories/morenataraku/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BxaWcktncqz/