Home ShowBiz U tha se është ndarë nga Fero, ndjekësit i sulen Arbenitës: “Nuk të meriton!
U tha se është ndarë nga Fero, ndjekësit i sulen Arbenitës: “Nuk të meriton!
0

U tha se është ndarë nga Fero, ndjekësit i sulen Arbenitës: “Nuk të meriton!

0
0

Lajmi për ndarjen e çiftit më të përfolur së fundmi në mediat rozë, për ndarjen e reperit Fero nga e dashura e tij Arbenita bëri xhiron e rrjeteve sociale.

Mjaftoi një mesazh i Feros në Instastory dhe gjithçka u zyrtarizua nga ndjekësit e tyre në Instagram. “Sapo u ngrita këtë mëngjes. Hej vajza nga ky çast jam single”- shkruante reperi në postim.

Ky postim u pasua nga një reagim i Arbenitës në Instastory, duke publikuar një emoji duke qeshur, por që shumë shpejt u hoq nga modelja.

Ende është e paqartë, nëse është ndonjë shaka midis të rinjëve, për të fituar vëmendjen e mediave, por ndjekësit në Instagram u mjaftuan më kaq.

Në foton e fundit të publikuar nga Arbenita, shumica e komentuesve shprehen të lumtur për ndarjen e modeles, pasi sipas tyre ajo është më e mirë se Fero dhe se ai nuk e meriton atë.

arbenita3

arbenita1

arbenita2

 

arbenita4

Link: https://www.instagram.com/p/BxhdTXslnrB/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BxhdTXslnrB/