Home ShowBiz Nuk i lë vend imagjinatës, modeles shqiptare i ndodh incidenti në Festivalin e Kanës
Nuk i lë vend imagjinatës, modeles shqiptare i ndodh incidenti në Festivalin e Kanës
0

Nuk i lë vend imagjinatës, modeles shqiptare i ndodh incidenti në Festivalin e Kanës

0
0

Heidi Lushtaku është një modelë kosovare e cila po korr sukses në pasarela ndëkrombëtare. Së fundmi, bukuroshja shqiptare ka qenë e praniëshme në një ngjarje artistike kulturore në Francë.

28-vjeçarja ka marrë pjesë në edicionin e 72 të Festivalit Ndërkombëtar të Filmit në Kanë, ku ka parakaluar në tapetin e kuq, por për fat të keq gjatë parakalimit i ka ndodhur një incident.

E veshur me një fustan të gjatë, të bardhë, plot shkëlqim dhe mjaft të hapur e cila i’a tregonte mjaft mirë format perfekte të trupit, ajo tregoi këmbët e gjata seksi, por që vëmendjen e mori gjoksi i saj pa sytjena, të cilin e ekspozoi krejtësisht duke treguar dhe thithkat.

View this post on Instagram

#cannes2019 #heidilushtaku

A post shared by Patrick De la Provence (@pat_provence) on

Link: https://www.instagram.com/p/Bxg2usKoDuS/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Bxh_dREBUq-/