Home ShowBiz Elgit Doda flet pa “doreza”, ky është vesi më i keq që ka Klea Huta
Elgit Doda flet pa “doreza”, ky është vesi më i keq që ka Klea Huta
0

Elgit Doda flet pa “doreza”, ky është vesi më i keq që ka Klea Huta

0
0

Çifti i njohur Klea Huta dhe Elgit Doda kanë shumë adhurues dhe ndjekës.

Kantautori i njohur Elgit Doda dhe këngëtarja Klea Huta janë kthyer tashmë në çiftin më të njohur të show bizzit shqiptar.

Dy personazhet e njohur kanë shumë ndjekës në rrjetet sociale, ndërkohë që marrëdhënia e tyre përbën shumë interes për mediat rozë.

Së fundmi kantautori Elgit Doda ka dhënë 25 përgjigjet e tij në 25-së pyetjet e Privesë.

Këngëtari është pyetur nga gazetari për shumë gjëra dhe sigurisht në mesin e pyetjeve, s’do shpëtonte dot ndonjë pyetje për Klea Hutën, të dashurën e tij.

“Cili është vesi më i keq i Kleas?”, e pyet Halili

“Vesi më i keq i Kleas. Nervi, nevrike!”, ka treguar Elgit Doda.

Link: https://www.youtube.com/watch?v=Jmsz4y3eQWc

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BuRMrlegJHP/