Home ShowBiz Ami të lë pa fjalë me bukurinë, Ermal Mamaqi nuk përmbahet
Ami të lë pa fjalë me bukurinë, Ermal Mamaqi nuk përmbahet
0

Ami të lë pa fjalë me bukurinë, Ermal Mamaqi nuk përmbahet

0
0

Moderatorja Amarda Toska prej kohësh është shkëputur nga skena televizive, ndërkohë që i është përkushtuar zhvillimit të biznesit të saj.

Megjithathatë Ami qendron në kontakt me fansat e saj në rrjetet sociale, ku është shumë aktive dhe ndan shpësh herë momente nga përditshmëria me ndjekësit e saj.

Së fundmi Ami ka publikuar një foto ku shfaqet shumë e kuruar me flokët valë dhe buzët e kuqe, ndërkohë që duket e mahnitshme.

Pas shumë komplimenatve të ndjekësve, ai që tërhoqi vëmendjen ishte i Ermal Mamaqit i cili nuk i ka rezistuar dot bukurisë së bashkëshortes së tij.

“A lum ai burri jot… të dua”- shkruan moderatori.

Link: https://www.instagram.com/p/Bxr0rBNpg2H/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Bvmh8fylm0y/ https://www.instagram.com/p/Bxr0rBNpg2H/