Home ShowBiz Sipas Luana Vjollcës, ky është rregulli numër një për një zonjë!
Sipas Luana Vjollcës, ky është rregulli numër një për një zonjë!
0

Sipas Luana Vjollcës, ky është rregulli numër një për një zonjë!

0
0

Pas suksesit në klipin e saj të fundit “Sonte” në bashkëpunim me këngëtarin e mirënjohur Dani, këngëtarja Luana Vjollca ka vendosur që ti rezervojë vetes disa pushime.

Së fundmi Luana po viziton Venecian, ku shpesh herë ka publikuar foto në Instagram, ku shfaqet në formë të mahnitshme.

E veshur me një fustan rozë, të ngushtë mbas trupit që e tregon moderatoren në formë mjaft seksi dhe me shumë fine, Luana ka zgjedhur që të japë edhe një mesazh për të gjitha zonjat:

“Rregulli numër një për një zonjë: Qëndro me klas!”, shkroi Luana dhe ne i japim shumë të drejtë.

View this post on Instagram

Rule nr 1 for a lady.. Stay Classy !

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Link: https://www.instagram.com/p/BxsZIeJHhQr/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BxneE-9nHBn/