Home ShowBiz Blendi Fevziu publikon foto me vajzën e madhe, Luana ka një koment për të
Blendi Fevziu publikon foto me vajzën e madhe, Luana ka një koment për të
0

Blendi Fevziu publikon foto me vajzën e madhe, Luana ka një koment për të

0
0

Blendi Fevziu është një nga personazhet më të njohur në gazetarinë televizive, i cili ka një eksperiencë të gjatë në media, ndërkohë që një pjesë e madhe e publikut e pëlqen për punën që ai bën.

Si figurë e rëndësishme në publik, Fevziu gjithmonë ka përbërë lajm për mediat për jetën e tij private. Blendi Fevziu është baba i dy vajzave dhe rrallë herë ndan foto në rrjetet sociale me vajzat e tij.

I njohur për pasionin e tij për udhëtimet, së fundmi Blendi Fevziu kaloi fundjavën me familjen në Turqi.

Blendi ka ndarë me ndjekësit një foto ku shfaqet me vajzën e tij të madhe Mishel, e cila siç duket ka tipare mjaft tërheqëse dhe kjo i ka tërhequr vëmendjen edhe këngëtares dhe moderatores Luana Vjollca.

“Wow sa e bukur goca”, – shkruan Luana, krahas fotos së publikuar nga Blendi Fevziu.

vajza

Link: https://www.instagram.com/p/BxsVYoajZ2Y/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Bt9BAaDgHs5/