Home ShowBiz Aurela Hoxha shkëlqeu në Kanë, por fustanin e saj ja kemi parë këngëtares së njohur
Aurela Hoxha shkëlqeu në Kanë, por fustanin e saj ja kemi parë këngëtares së njohur
0

Aurela Hoxha shkëlqeu në Kanë, por fustanin e saj ja kemi parë këngëtares së njohur

0
0

Ditët e fundit të gjithë vipat nga mbarë bota janë mbledhur në Kanë, në një event të rëndësishëm siç është Festivali i Kanës.

Ky event kaq i rëndësishëm, pati vëmendjen e mediave botërore, por gjithashtu personazhet e njohur shfrytëzuan edhe rrjetet sociale për të ndarë eksperiencën e tyre në këtë Festival.

Të pranishëm ishin edhe personazhe të njohur të shoëbizzit shqiptar, ku nuk munguan aktorët, këngëtarët apo edhe modelet.

Modelja e njohur Aurela Hoxha, ka shkëlqyer në shfaqjen e saj tapetin e kuq, me një fustan të verdhë, i çarë dhe i hapur në pjesën e dekoltesë.

Por ajo që u vu re menjëherë ishte se fustanin e verdhë e kishte veshur edhe dikush tjetër më parë. Këtë e fustan e ka veshur më parë vetë këngëtarja e njohur Rihanna në Grammy Awards 2014.

View this post on Instagram

🎬 @festivaldecannes 🐣💛

A post shared by AURELA HOXHA (@hoxha_aurela) on

Link: https://www.instagram.com/p/jqyv46rMEI/

Burimi i fotos:  https://www.instagram.com/p/BxzuEe4hy1K/