Home ShowBiz Ami i kërkon foto nga pishina, Ermali i ‘punon’ të papriturën bashkëshortes
Ami i kërkon foto nga pishina, Ermali i ‘punon’ të papriturën bashkëshortes
0

Ami i kërkon foto nga pishina, Ermali i ‘punon’ të papriturën bashkëshortes

0
0

Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska janë një nga çiftet më të njohura në showbizzin shqiptar.

Ermalin e njohim si këngëtar, moderator, aktor humori, e ndërkohë Amin e kemi parë si balerinë, moderatore, por edhe si sipërmarrëse e biznesit i cili mban emrin e saj. Çifti i njohur prej ditësh është me pushime, ku shfaqen mjaft të lumtur familjarisht.

Pak më parë, Ami ka shkrirë së qeshuri të gjithë fansat me një foto të publikuar në ‘Instastory’. Ajo ka publikuar një foto ku i ka kërkuar bashkëshortit të saj që t’i bëjë një foto.

Por, rezultati nuk ka qenë aspak ashtu siç e priste, pasi Ermali i ka bërë të papriturën.

Kur i thua burrit të të bëjë foto”, ka shkruar Ami pranë fotos ku shihet që Ermali ka kapur këmbën e tij dhe jo Amin e cila po pozonte.

ermali

Link: https://www.instagram.com/stories/amardatoska/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/ByiNRfSpDh2/