Home Tag "Chiara Ferragni"

Sanremo 2024 i del në mbrojtje Chiara Ferragnit

0
Chiara Ferragni ka pasur një periudhë të vështirë për shkaka të dëmtimit të imazhit në biznes. Duket se Sanremo 2024 vendosi ti jepte një dozë të fortë suporti Chiarës. Në mbrëmjen e parë të Sanremos 2024 mbërriti momenti i pashmangshëm i Fiorello-s. Showmani sicilian, i vendosur këtë vit jashtë teatrit Ariston, ndërhyri në mes të […]

Chiara Ferragni ‘pushton’ çdo industri, njihuni me suksesin e rradhës

0
Chiara Ferragni është padiskutim një nga emrat më të suksesshëm në fushën e mondës dhe industrinë e biznesit. Blogerja ka vendosur të pushtojë çdo sektor me suksese të njëpasnjëshme. Nëpërmjet një postimi në rrjete sociale ajo ka treguar se shumë shpejt marka e saj e kozmetikës do të lançohet në treg. ‘Jam shumë krenare që […]