Home ShowBiz “Çfarë i ke bërë belit, ke hequr brinjët!” Lori Hoxha u kthehet ndjekësve
“Çfarë i ke bërë belit, ke hequr brinjët!” Lori Hoxha u kthehet ndjekësve
0

“Çfarë i ke bërë belit, ke hequr brinjët!” Lori Hoxha u kthehet ndjekësve

0
0

Fotoja e fundit e Lori Hoxhës në Instagram, ka nxitur mjaft komente nga ndjekësit. Kjo për faktin se blogerja është shfaqur me forma perfekte, ndërkohë që beli i saj shihet se është mjaft i hollë.

Komentuesit shkruajnë se fotoja është modifikuar, ndërkohë që disa të tjerë, e akuzojnë se ka hequr brinjët.

Këto komente nuk kanë kaluar pa u venë re nga Lori, e cila duket se i ka marrë me sportivitet dhe humor, ndërkohë që ka përzgjedhur njërin prej tyre si më qesharakun.

“E ka bërë belin të hollë, sa buzët e Lori Hoxhës në 2012”- shkruan një komentues, fjali këtë të cilën Lori e ka ndarë me ndjekësit e saj në Instastory.

“Unë në të vërtetë kamë ndjekësit më shakatorë!”- shkruan Lori, krahas komentit.

lori hoxha

link

lori

Link: https://www.instagram.com/stories/lorihoxha/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Byk-IYXlY5Q/