Home ShowBiz E njihni vajzën në foto? Sot është një nga modelet më seksi shqiptare
E njihni vajzën në foto? Sot është një nga modelet më seksi shqiptare
0

E njihni vajzën në foto? Sot është një nga modelet më seksi shqiptare

0
0

Ajo është një nga vajzat më të bukura të showbizzit shqiptar, e cila me ëmbëlsinë e saj ka pas vetes shumë fansa.

Po flasim për modelen shqiptare Adrola Dushi, e cila është zhvendosur në Amerikës, për të zhvilluar karrierën e saj si modele.

Adrola ka një numër të madh ndjekësish në Instagram dhe fotot e saj komentohen mjaft. Mirëpo së fundmi, ajo ka publikuar për ndjekësit e saj disa foto të fëmijërisë.

Në njërën foto ajo shfaqet në një moshë të vogël, me flokët mbi supe dhe e buzëqeshur krah prindërve të saj. Megjithëse vite kanë kaluar, Adrola dhe ëmbëlsia e saj karakteristike mbetet po ato.

View this post on Instagram

Childhood memories 🤗

A post shared by ADROLA DUSHI (@adroladushi) on

Link dhe Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Byr4IsjhkgW/

View this post on Instagram

👗 @hana_official1 📸 @renuarlocaj

A post shared by ADROLA DUSHI (@adroladushi) on

Link: https://www.instagram.com/p/ByIrEwJBSRO/