Home ShowBiz Lirohet nga burgu i reperi i njohur Stresi, ja çfarë thotë Keisi
Lirohet nga burgu i reperi i njohur Stresi, ja çfarë thotë Keisi
0

Lirohet nga burgu i reperi i njohur Stresi, ja çfarë thotë Keisi

0
0

Reperi i njohur Arkimend Lushaj, i njohur me emrin e artit Stresi, është liruar me kusht ditën e sotme nga Gjykata e Tiranës.

Bëhet e ditur se seanca është zhvilluar pa praninë e gazetarëve dhe kamerave. Kujtojmë se reperi u arrestua në muajin Tetor 2018 në një hotel në Linzë.

Pas këtij lajmi, ka reaguar edhe partnerja e tij Keisi, e cila shprehet shumë e lumtur dhe falenderon zotin për këtë.

stresii

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Bw1fbL7AJOh/