Home ShowBiz Martohen në shtator, nuk do ta besoni sa vite diferencë ka Blero me Afronën
Martohen në shtator, nuk do ta besoni sa vite diferencë ka Blero me Afronën
0

Martohen në shtator, nuk do ta besoni sa vite diferencë ka Blero me Afronën

0
0

Këngëtari Blero dhe partnerja e tij modelja Afrona Dika këtë verë do të kurorëzojnë dashurinë e tyre shumëvjeçare në martesë.

Ndërkohë nëpër rrjetet sociale dy personazhet e njohura, shfaqen duke i shprehur dashurinë njëri-tjetrit me dedikime romantike.

Së fundmi Afrona ka zhvilluar një bisedë me ndjekësit e saj, ku ka zbuluar se në shtator do të martohen.

Por një nga pyetjet që tërhoqi vëmëndjen, ishte e një ndjekëse e cila e pyeste Afronën për moshën.

“Sa vjeç je”- ishte pyetja e ndjekëses.

“26 vjeçe”- ishte përgjigja e Afronës.

Por teksa bëmë një përllogaritje pasi mësuam moshën e Afronës, i bie që çifti ka 15 vite diferencë pasi këngëtari Blero këtë vit mbushi 41 vjeç.

blero

Link: https://www.instagram.com/stories/afronadika/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BxFRPSLJ8uM/