Home ShowBiz Ledri Vula feston ditëlindjen, ja sa vjeç mbush reperi
Ledri Vula feston ditëlindjen, ja sa vjeç mbush reperi
0

Ledri Vula feston ditëlindjen, ja sa vjeç mbush reperi

0
0

I njohur për sharmin e tij, Ledri Vula është një nga meshkujt më të pëlqyer në tregun muzikor. Ledri është shumë aktiv në muzikë dhe vazhdimisht publikon këngë të cilat kthehen menjëherë në hite.

Ditën e sotme reperi i dashur për publikun feston ditëlindjen dhe që në orët e para të mëngjesit ka marrë urime të ndryshme.

Shumë i ndjekur në rrjetet sociale, Ledri ka ndarë disa nga urimet më ndjekësit e tij dhe sigurisht nuk ka munguar edhe fotoja e ditëlindjes, ku ka zbuluar edhe moshën.

View this post on Instagram

33🎂

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on

Link dhe burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BzuzfU9hFqG/