Home Tag "feston ditelindjen"

Albana Osmani publikon foton e ‘nxehtë’ për ditëlindje, nuk do ta besoni sa vjeç mbush

0
Moderatorja e njohur e ekranit shqiptar Albana Osmani, prej kohësh është shkëputur nga televizioni dhe gjatë kësaj kohe i është dedikuar fondacionit të saj “You are a sunflower”. Madje pak ditë më parë konfirmoi edhe largimin nga televizioni “Top Channel”, ku ka punuar prej 15 vitesh, duke qenë një nga figurat kryesore në këtë televizion. […]

Landi feston ditëlindjen, Armiri e uron me fjalët e Dr. Florit

0
Grupi i njohur West Side Family, prej vitesh ka sjellë për publikun shqiptarë këngë mjaft të dashura, të cilat janë kthyer menjëherë në hite. Pas ndarjes nga jeta të Dr. Florit, Armiri dhe Landi vendosën që pas disa vitesh të rikthehen me këngë të reja për publikun duke vazhduar rrugëtimin e bukur në muzikë. Ditën […]

Klea Huta feston ditëlindjen, Elgiti e uron me pak fjalë!

0
Aktore, këngëtare, moderatore, balerinë, Klea Huta është një nga personazhet më të njohura dhe të dashura në showbizzin shqiptar. E njohur për mënyrën e qartë të komunikimit me audiencën si dhe për bukurinë e saj, Klea ka arritur të mbledhë rreth vetës shumë ndjekës. Ditën e sotme brunja simpatike feston ditëlindjen dhe partneri i saj […]

Gjyste Vulaj feston ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vjeç mbush këngëtarja

0
Gjyste Vulaj gjithmonë është komentuar si një nga këngëtaret shqiptare më provokuese me paraqitjen e saj. Një numër i madh fansash e adhurojnë prej vitesh atë. Ajo mbahet mend për daljet e saj ekstravagante dhe prej vitesh ka sjellë këngë të ndryshme për publikun. Dita e sotme është një ditë e veçantë për këngëtaren, pasi festoon ditëlindjen.  […]

Ledri Vula feston ditëlindjen, ja sa vjeç mbush reperi

0
I njohur për sharmin e tij, Ledri Vula është një nga meshkujt më të pëlqyer në tregun muzikor. Ledri është shumë aktiv në muzikë dhe vazhdimisht publikon këngë të cilat kthehen menjëherë në hite. Ditën e sotme reperi i dashur për publikun feston ditëlindjen dhe që në orët e para të mëngjesit ka marrë urime […]

Olta Gixhari feston ditëlindjen, surprizohet nga i dashuri

0
Aktorja seksi bjonde, Olta Gixhari është një ndër vajzat e më të përfolura në showbizzin shqiptar. Pak ditë më parë, aktorja u shfaq në një video mjaft sensuale, të cilën e përshkruante me komentin: “E bërë nga dashuria ime”. Aktorja konfimroi se momentalisht është duke përjetuar një histori dashurie dhe videoja ku shfaqej mjaft tërheqëse […]

Dalin pamjet nga ditëlindja e Era Istrefit, hedh tortën në tokë

0
Këngëtarja Era Istrefi nuk ka të ndalur me sukseset e saj në muzikë, jo vetëm brenda vendit, por edhe në arenën ndërkombëtare. Megjithëse shumë e re në moshë, Era ka pasur një karrierë të suksesshmë në muzikë, ndërkohë që kulmin e saj e pasi me këngën “Live it up”, kënga zyrtare e “Botërorit 2018”, që u […]

Marina Vjollca uron më mënyrën më të bukur Getoarin për ditëlindje

0
Ato konsiderohen si një nga çiftet më të njohur të showbizzit shqiptar dhe shpesh herë marrin vëmendjen e mediave rozë për jetën e tyre. Po flasim për moderatoren bukuroshe Marina Vjollca dhe reperin e njohur Getoar Selimi, të cilët së fundmi kanë filluar pushimet. Por sot është një ditë e veçantë për reperin i cili […]