Home ShowBiz “Të dua”, Luana konfirmon bashkëpunimin me artistin e njohur, i mëson shqip
“Të dua”, Luana konfirmon bashkëpunimin me artistin e njohur, i mëson shqip
0

“Të dua”, Luana konfirmon bashkëpunimin me artistin e njohur, i mëson shqip

0
0

Pas bashkëpunimeve të suksesshme me këngëtarët shqiptar, Luana Vjollca lajmëroi se shumë shpejt do ta shohim më një këngëtar të suksesshëm ndërkombëtar.

Mediat zbuluan se Luana do të publikojë së shpejti një këngë me Faydeen, këngëtarin e njohur australian.

Ditën e sotme, Luana na prezantoi Faydeen meqë nuk ishte më një sekret bashkëpunimi i tyre dhe e quajti atë artist të mrekullueshëm.

“Më në fund po ju tregoj…Faydee është një artist i mrekullueshëm”- shkruan Luana, krahas videos.

Madje Luana shfaqet duke i mësuar shqip këngëtarit si: “Faleminderit, të dua shumë”, por gjithashtu shprehu dhe admirimin për fansat shqiptar.

“Ato më thonë ‘të dua shumë’ gjatë gjithë kohës”, dëgjohet të thotë ai duke qeshur për vajzat shqiptare.

Link: https://www.instagram.com/p/BzvA3LSnGRX/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BznyVYonGoL/