Home ShowBiz Big Mama shtatzënë?! Flet për herë të parë këngëtarja
Big Mama shtatzënë?! Flet për herë të parë këngëtarja
0

Big Mama shtatzënë?! Flet për herë të parë këngëtarja

0
0

Në mediat rozë ka qarkulluar lajmi se këngëtarja e njohur Big Mama është në pritje të fëmijës së parë.

Pas këtyre lajmeve ka reaguar e indinjuar këngëtarja, e cila ka mohuar thashethemet.

Në një postim në Instastory ajo shprehet se nuk është shtatzënë dhe nëse do ishte nuk do e kishte problem ta ndante lajmin me fansat. E irrituar me lajmin, ndër të tjera gazetarja shkruan.

big

Link: https://www.instagram.com/stories/bigitos/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Byx4xN-H56k/