Home ShowBiz Pas dy vitesh, rikthehet më në fund Leonora Jakupi
Pas dy vitesh, rikthehet më në fund Leonora Jakupi
0

Pas dy vitesh, rikthehet më në fund Leonora Jakupi

0
0

Pas një pauze dy vjeçare, këngëtarje simpatike dhe shumë e dashur për publikun shqiptar, Leonora Jakupi do të rikthehet me një projekt të ri muzikor.

Ka qenë vetë këngëtarja që e ka bërë të ditur këtë, me anë të postimeve në rrjetet sociale.

Në foton e publikuar në Instastory ajo ka zbuluar bashkëpunëtorët ndërsa nuk ka treguar se kur saktësisht do të publikohet kënga.

“Pa asnjë dyshim” është projekti i fundit i këngëtares së mirënjohur Leonora Jakupi.

auto_leonora-2-309x6001562773769

Link: https://www.instagram.com/stories/leonorajakupi/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Boe4AkFHdvx/