Home ShowBiz “Sa i ke ngrit tangat!”, Olta Gixhari ‘dalldis’ ndjekësit me foton provokuese
“Sa i ke ngrit tangat!”, Olta Gixhari ‘dalldis’ ndjekësit me foton provokuese
0

“Sa i ke ngrit tangat!”, Olta Gixhari ‘dalldis’ ndjekësit me foton provokuese

0
0

Olta Gixhari është një nga aktoret më joshëse të skenës së Teatrit edhe kinematografisë në vendin tonë. Me një stil unik dhe shumë mbreslënës, Olta Gixhari di gjithmonë si të tërheqë vëmendjen e publikut.

Shumë e ndjekur në Instagram, bjondja seksi nuk heziton që të ndajë foto mjaft provokuese me ndjekësit e saj.

Së fundmi Olta ka tërhequr vëmendjen e fansave, pasi ka ndarë një foto ku shihet tejet provokuese, e veshur me tanga të kuqe dhe me një kanatjere të zezë, gati për t’u larë në det.

Ndërmjet shumë komplimentash, nuk kanë munguar edhe komentet provokuese, për aktoren.

“Ske nevoj fare ta gjuash peshkun. Peshku te gjuan ty!”- i shkruan një ndjekës.

“Aman sa ke ngrejt tangat ti olta te kan ra b*cet po blej nje pal me te vogla!”- i shkruan një ndjekës.

Link: https://www.instagram.com/p/Bz2wUi3n2Y_/

View this post on Instagram

7.7.2019 #thelast #before🎱

A post shared by Olta Gixhari (@oltagixhari) on

Link: https://www.instagram.com/p/Bznx1YKH5WY/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BzBwmLvHh8r/