Home Tag "olta gixhari"

Me partnerin përdore, Olta konfirmon edhe vetë gjininë e bebit

0
Aktorja Olta Gixhari shumë shpejt do të bëhet për herë të parë nënë e një djali. Lajmin për gjininë e bebit të saj e zbuloi për herë të parë motra e saj gjatë emisionit “Rudina” në “TvKlan” dhe menjëherë pas saj edhe Olta ka treguar se shumë shpejt do të bëhet me djalë. Ajo ka […]

Për herë të parë foto me barkun e rrumbullakosur, ja si duket Olta

0
Aktorja Olta Gixhari njoftoi disa ditë më parë se është shtatëzanë dhe shumë shpejt do të bëhet nënë për herë të parë. Ajo e konfirmoi lajmin me një foto të përbashkët me partnerin në plazh ku shfaqeshin të përqafuar. Aktorja njoftoi gjithashtu se shumë shpejt do të tregonte edhe një foto të saj me barkun […]

Olta Gixhari super seksi por e mundon diçka e madhe

0
Aktorja seksi Olta Gixhari na befason gjithmonë me çdo dalje të saj publike dhe me çdo postim ne profilet e rrjeteve sociale. Së fundmi bukuroshja ka publikuar një video dhe detaji që bie më shumë në sy është mënyra seksi dhe joshëse që ajo ka pozuar. Por Olta përveçse seksi ka një hall shumë të […]

“Pozicioni jot i preferuar” Mësoni si ka reaguar Olta

0
Olta Gixhari gjithmonë na provokon me foton e saj tepër të veçanta që publikon në profilin e saj zyrtarë në Instagram. Së fundmi ka publikuar një foto gjysëm e shtrirë, e cila ka provokuar shumë ndjekësit. Dihej që komentet në këtë foto do të vërshonin lum dhe do kishte edhe komente pikante. Komenti i cili […]

Puthje dhe përqafime, Olta Gixhari filmohet me këngëtarin spanjoll

0
Prej disa ditësh aktorja e njohur Olta Gixharit është në qendër të mediave rozë për shkak se po përfiltet për lidhjen e saj, pas deklaratës ku u shpreh se jam e dashruar. Por një ditë më parë, ajo tërhoqi vëmendjen e të gjithëve, teksa publikoi disa fotografi me këngëtarin e famshëm spanjoll, Pedro Heredia Reyes. […]