Home Tag "olta gixhari"

Probleme gocash, Olta Gixharin e zë halli në mes të pushimeve

0
Olta Gixharin e ka zënë halli gjatë pushimeve. Si çdo vajzë dhe aktorja ka probleme me fotot kur është me pushime. Nuk e di unë bëj foto apo nuk del aq bukur sa është në të vërtetë. Pas disa tentativash më në fund Olta ka arritur të realizonte fotot që dëshironte. Instagrami i artistes është […]

Me partnerin përdore, Olta konfirmon edhe vetë gjininë e bebit

0
Aktorja Olta Gixhari shumë shpejt do të bëhet për herë të parë nënë e një djali. Lajmin për gjininë e bebit të saj e zbuloi për herë të parë motra e saj gjatë emisionit “Rudina” në “TvKlan” dhe menjëherë pas saj edhe Olta ka treguar se shumë shpejt do të bëhet me djalë. Ajo ka […]

Për herë të parë foto me barkun e rrumbullakosur, ja si duket Olta

0
Aktorja Olta Gixhari njoftoi disa ditë më parë se është shtatëzanë dhe shumë shpejt do të bëhet nënë për herë të parë. Ajo e konfirmoi lajmin me një foto të përbashkët me partnerin në plazh ku shfaqeshin të përqafuar. Aktorja njoftoi gjithashtu se shumë shpejt do të tregonte edhe një foto të saj me barkun […]