Home ShowBiz Futbollisti i kombëtares i jep fund beqarisë, Meda ndez atmosferën në dasëm
Futbollisti i kombëtares i jep fund beqarisë, Meda ndez atmosferën në dasëm
0

Futbollisti i kombëtares i jep fund beqarisë, Meda ndez atmosferën në dasëm

0
0

Futbollisti i kombëtares shqiptare, Ermir Lenjani i ka dhënë fund beqarisë, në një ceremoni madhështore me partneren e tij Herolinda.

Lojtari ka organizuar një dasme të madhe ku ishin të ftuar familjarët, futbollistë edhe miq. Ka qenë vetë futbollisti që ka ndarë disa momente me ndjekësit nga atmosfera e dasmës.

Me flamurin kuqezi në dorë me kengë e valle tradicionale, Lenjani ka dëfryer një ditë kaq të rëndësishmë të jetës së tij.

Po ashtu atmosferën e ka ndezur edhe këngëtari i njohur Meda, ku së bashku me Vjollca Haxhiun kanë kënduar këngën e tyre “O sheqer”, dhe që këndohej edhe nga të gjithë të pranishmit në dasëm.

View this post on Instagram

@vjollcahaxhiuu # @lenjaniermir

A post shared by Meda (@mehdin_pergjecaj) on

Link: https://www.instagram.com/p/Bz8WpsvBu16/

View this post on Instagram

👨🏼‍⚖️❤️👰🏻 14.07.2019

A post shared by Ermir Lenjani (@lenjaniermir) on

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Bz8o6Loou3U/

Link: https://www.youtube.com/watch?v=9XzgM3nqnoM

Link: http://<iframe src=”https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fbasri.lenjani%2Fvideos%2F2177744059003227%2F&show_text=0&width=560″ width=”560″ height=”315″ style=”border:none;overflow:hidden” scrolling=”no” frameborder=”0″ allowTransparency=”true” allowFullScreen=”true”></iframe>