Home ShowBiz “Kënga që e përshkruan deri në pikën e fundit?” Majk zbulon titullin
“Kënga që e përshkruan deri në pikën e fundit?” Majk zbulon titullin
0

“Kënga që e përshkruan deri në pikën e fundit?” Majk zbulon titullin

0
0

Ai numëron një sërë hitesh në tregun muzikor shqiptar. Fjala është për Majk, që rradhitet mes reperëve më të suksesshëm shqiptar.

Vetëm vitet e fundit ai ka fituar një famë shumë të madhe dhe ka arritur që të mbledhë një numër të madh ndjekësisht në profilin e tij në Instagram.

Gjatë një bisedimi “pyetje-përgjigje”, me ndjekësit në Instagram, Majk ka zbuluar edhe titullin e këngës e cila përshkruan jetën e tij personale.

“Cila është kënga jotë që të përshkruan ty deri në pikën e fundit!”- e pyet nje ndjekës.

“Nuk dorëzohna!”- shprehet këngëtari.

Link: https://www.youtube.com/watch?v=tY3jBqN3XLs

Link: https://www.instagram.com/stories/majkaveli/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BzYeYNBF3AM/