Home ShowBiz Albana Osmani publikon foton e ‘nxehtë’ për ditëlindje, nuk do ta besoni sa vjeç mbush
Albana Osmani publikon foton e ‘nxehtë’ për ditëlindje, nuk do ta besoni sa vjeç mbush
0

Albana Osmani publikon foton e ‘nxehtë’ për ditëlindje, nuk do ta besoni sa vjeç mbush

0
0

Moderatorja e njohur e ekranit shqiptar Albana Osmani, prej kohësh është shkëputur nga televizioni dhe gjatë kësaj kohe i është dedikuar fondacionit të saj “You are a sunflower”.

Madje pak ditë më parë konfirmoi edhe largimin nga televizioni “Top Channel”, ku ka punuar prej 15 vitesh, duke qenë një nga figurat kryesore në këtë televizion.

Ditën e sotme, moderatorja feston ditëlindjen dhe ka nadarë me ndjekësit e saj në Instagram një foto ku shfaqet mjaft në formë.

“Kam lindur në ditën më të nxehtë të vitit, 17 korrik. S’kam ç’bëj. Vajza e ditëlindjes”- shkruan moderatorja në foton e publikuar në Instastory.

Kujtojmë se Albana ka lindur më 17 korrik të vitit 1980 dhe ditën e sotme mbush plot 39-vjeç.

albana

Link: https://www.instagram.com/stories/albanaosmani1/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BzdHmeQlCmj/