Home ShowBiz “Aman mos i bëj si pllaka banjo!”, ndjekësi shkruan Arbanës pasi vendos të bëjë ndërhyrje
“Aman mos i bëj si pllaka banjo!”, ndjekësi shkruan Arbanës pasi vendos të bëjë ndërhyrje
0

“Aman mos i bëj si pllaka banjo!”, ndjekësi shkruan Arbanës pasi vendos të bëjë ndërhyrje

0
0

Kohët e fundit personazhet e njohur të showbizzit shqiptar, kanë rregulluar dhëmbët në një mënyrë shumë të ngjashme me njëri-tjetrin, ku vihen në pah dhëmbë të bardhë, të mëdhenj dhe sistematike.

Moderatorja Arbana Osmani, teksa ka reklamuar një biznes dentar, ka marrë menjëherë komente nga ndjekësit të cilët i kanë kërkuar moderatores që mos ti ndryshojë dhëmbët.

“Amon vetem mos i bo si pllaka banjo,se deri sot te merja shembull vetem arbana osmani si ka bo si gjithe te dua fort!”- i shkruan një ndjekëse.

Por edhe moderatorja nuk e ka lënë pa përgjigje këtë koment.

“Nuk do i bej moj, nuk me ben doktor Eno edhe sikur te dua😊 (qe nuk dua)!”- i përgjigjet Arbana.

Link: https://www.instagram.com/p/Bz_QNMlH-yQ/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BwfgnpPgh4u/