Home Lifestyle “Ç’plak i shëmtut!”, kush janë VIP-at që po bëhen pjesë e sfidës që po çmend rrjetin
“Ç’plak i shëmtut!”, kush janë VIP-at që po bëhen pjesë e sfidës që po çmend rrjetin
0

“Ç’plak i shëmtut!”, kush janë VIP-at që po bëhen pjesë e sfidës që po çmend rrjetin

0
0

Së fundmi në rrjetet sociale kanë qarkulluar disa imazhe mjaft komike të personazheve të njohur të ekranit.

Një program i quajtur “FaceApp” ka fiksuar pothuajse të gjithë rrjetin pasi tregon si do të dukemi pas disa vitesh, më saktë kur të plakemi.

Madje shumë personazhe të njohur, nuk kanë nguruar që ta provojnë dhe pjesë e tyre kanë qenë edhe personazhet e famshëm.

“Ç’plak i shëmtut!”- shkruan Rezart Veleshnja në postimin e tij me humor.

View this post on Instagram

Cplak i shemtut!🤣 @barber_shop_jani

A post shared by Rezart Veleshnja (@rezart._.veleshnja) on

Link: https://www.instagram.com/p/B0A8XteHBgO/

View this post on Instagram

A do me doni njesoj edhe kur te jem 75? 😅❤️

A post shared by Alban Skenderaj (@albanskenderaj) on

Link: https://www.instagram.com/p/B0Ay5xeAnsD/

Link: https://www.instagram.com/p/Bz_l6xnBTqa/

Link: https://www.instagram.com/p/Bz-1qJsn66f/

al

Link: https://www.instagram.com/stories/almeda92/

aktori

Link: https://www.instagram.com/stories/almeda92/

olti

Link: https://www.instagram.com/stories/olticurri/

Link: https://www.instagram.com/p/Bz-xcxzBKvpC7xHcq-o8x30CNyxrJ0jBpOJL8o0/

Link: https://www.instagram.com/p/B0A1cD-huw_/

Link: https://www.instagram.com/p/B0BDf2wJ0hV/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B0Ay5xeAnsD/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Bz_l6xnBTqa/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/stories/almeda92/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/stories/olticurri/