Home ShowBiz “Nuk kan besu” super hiti veror është publikuar tashmë
“Nuk kan besu” super hiti veror është publikuar tashmë
0

“Nuk kan besu” super hiti veror është publikuar tashmë

0
0

Pikërisht në ditën dhe në kohën e duhur, Noizy i vë flakën rrjetit me super hitin veror. “Nuk kan besu” kënga super ritmike, pishinë, femra, makina luksoze janë disa nga detajet e klipit të Noizyt.

1 milion klikime shënon kënga në YouTube, vetëm pak orë e publikuar.

“Kta nuk kan besu te ne kta nuk kan besu ca tham,
Kta nuk kan besu 1 dit do vim dhe do shkojna larg,
Kta nuk kan besu te ne kta nuk kan besu ca tham,
Kta nuk kan besu 1 dit do vim dhe do jena n’maj”

Klipi që do na shoqërojë gjatë gjithë verës, në makina, clube. Tashmë hitin e keni, mjafton vetëm të shijoni verën në maksimum.

Link & burimi i fotos: https://www.youtube.com/watch?v=8BbtaVnYIkE